mobile tr search tr

Partnerzy:

Transport medyczny

Transport medyczny jest silnie rozwiniętym obszarem działalności naszej firmy. Posiadamy długoletnie doświadczenie z zakresu długodystansowych transportów medycznych.
Obsługujemy klientów nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Transport odbywa się w pełni wyposażonymi karetkami, które oprócz wysokiej klasy sprzętu medycznego posiadają również klimatyzację utrzymującą właściwą temperaturę podczas długich przewozów, a także wyposażone są w zestawy multimedialne z wbudowanymi 15” ekranami LCD.

Transport medyczny wykonywany jest zawsze przez doświadczony personel z zachowaniem najwyższych standardów.
Nasze pojazdy posiadają normy bezpieczeństwa PN-EN 1789, wyposażone są w sprzęt zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań jakie muszą spełniać specjalistyczne środki transportu.

Posiadamy pozwolenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na używanie sygnalizacji świetlno- dźwiękowej w ruchu drogowym przez Nasze Ambulansy

Jesteśmy placówką leczniczą nr 000000188482

Przed realizacją transportu zbieramy informacje dotyczące stanu zdrowia pacjenta i dostosowujemy wyposażenie ambulansu do jego potrzeb. W pełni wykwalifikowany personel zwraca szczególną uwagę na warunki podróży i dokłada wszelkich starań, aby przebiegała ona w miłej i przyjaznej atmosferze.
Wyzwaniem dla załogi ambulansu jest zorganizowanie transportu w sposób bardzo ostrożny biorąc pod uwagę wszystkie możliwe komplikacje pacjenta. Nie ma takiego miejsca w Polsce, Europie lub na innym kontynencie, gdzie nie bylibyśmy w stanie przetransportować pacjenta, czy to do jego kraju w celu dalszego leczenia lub po prostu przywieźć go z powrotem do domu!

Gwarantujemy Państwu, że transport chorych będzie przebiegać w komfortowych warunkach. Dbamy o odpowiednie wyposażenie, a także opiekę specjalistów na czas przewozu.
 

Oferujemy również zabezpieczenie medyczne imprez i koncertów

tel: +48 667 177 777

Galeria zdjęć