mobile tr search tr

Partnerzy:

Zabezpieczenie medyczne imprez

Profesjonalne zabezpieczenie medyczne imprez masowych - to nie tylko sprzęt i personel - to także doświadczenie... doświadczenie, które zdobywaliśmy przez wiele lat, zabezpieczając zarówno duże imprezy sportowe - mecze, maratony, zawody motorowodne, wyścigi kolarskie i wiele innych, a także wielkie imprezy artystyczne takie jak koncerty, festiwale, festyny i pikniki. Zdobyte doświadczenie, które buduje nasz profesjonalizm pozwala nam wierzyć, że nasza oferta będzie jak najbardziej atrakcyjna nie tylko cenowo, ale przede wszystkim merytorycznie.

Oferujemy Państwu opiekę medyczną - opartą na wytycznych ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym oraz zabezpieczeniach medycznych imprez masowych - zabezpieczenie medyczne każdej imprezy, od małych lokalnych imprez typu festyny i pikniki po bardzo duże do kilkuset tysięcy uczestników imprezy masowe - zarówno o charakterze lokalnym jak i ogólnopolskim. Dysponujemy sprzętem, odpowiednią kadrą zarówno ratowników jak i lekarzy oraz doświadczeniem pozwalającym nam zaproponować Państwu usługę zabezpieczenia medycznego praktycznie każdej imprezy.

W zależności od rodzaju zabezpieczenia, stopnia ryzyka, lokalizacji oraz ilości uczestników przygotowujemy dla Klienta ofertę w skład, której mogą wchodzić:

- ambulanse podstawowe w standardzie P  w skład, których wchodzą doświadczeni ratownicy medyczni

- ambulanse specjalistyczne w standardzie S w skład, których wchodzi lekarz oraz ratownicy medyczni

- punkty medyczne - zlokalizowane w uzgodnionych z organizatorem miejscach na terenie odbywającej się imprezy - do których uczestnicy imprezy mogą udać się po pomoc medyczną. W punktach medycznych w zależności od imprezy mogą stacjonować lekarze, ratownicy lub pielęgniarki

- patrole medyczne piesze - składające się z dwóch ratowników medycznych lub pielęgniarek, którzy patrolują pieszo odpowiednie sektory terenu zabezpieczanego - mogąc podejmować natychmiastową interwencję w przypadku zagrożenia któregokolwiek z uczestników

- patrole ratownicze na quadach - w przypadku zabezpieczenia medycznego imprez, gdzie teren jest bardzo rozległy i decydujący jest czas interwencji

Wycenimy i zaplanujemy oraz zorganizujemy Państwu zabezpieczenie medyczne imprezy, wierząc, że każdą następną imprezę będą Państwo chcieli organizować tylko z nami.

Nasze zespoły ratownicze posiadają duże doświadczenie w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego, dlatego nasze usługi zapewnią Państwu spokój i bezpieczeństwo w trakcie trwania imprezy.

Nasze pojazdy posiadają normy bezpieczeństwa PN-EN 1789, wyposażone są w sprzęt zgodny z rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie wymagań jakie muszą spełniać specjalistyczne środki transportu.

Dodatkowo oferujemy także samochód terenowy z wyposażeniem ambulansu typ P, a także quady, skuter śnieżny, skutery wodne oraz motorówki jako dodatkowy sprzęt, który wykorzystujemy do pracy w miejscach gdzie Ambulans nie dojedzie.

Posiadamy namioty pneumatyczne i stelażowe które wykorzystujemy do ustawiania stacjonarnych punktów medycznych

Posiadamy pozwolenie Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji na używanie sygnalizacji świetlno- dźwiękowej w ruchu drogowym przez Nasze Ambulansy

Jesteśmy placówką leczniczą nr 000000188482

Galeria zdjęć

Pliki do pobrania