mobile tr search tr

Partnerzy:

O nas

transportmedyczny24.pl jest podmiotem świadczącym usługi medyczne zarówno dla Pacjentów indywidualnych jak i dla szpitali i zakładów opieki zdrowotnej . Oferujemy przede wszystkim transport medyczny Pacjentów, zabezpieczenie medyczne imprez masowych, konferencji i sympozjum firmowych, szkolenie z zakresu pierwszej pomocy medycznej a także szkolenia specjalistyczne dla grup zawodowych związanych z medycyną. W swojej ofercie posiadamy także usługę asysty medycznej i odbioru z lotniska pacjentów.

Siedziba naszego oddziału mieści się w Krakowie ale nasze usługi oferujemy zarówno na terenie całej RP jak i Uni Europejskiej. Należymy do grupy Centrum Szkoleń Ratowniczych z Limanowej a całe doświadczenie zdobywane przez lata staramy się wykorzystywać dla ciągłego podnoszenia naszego profesjonalizmu. Ludzie którzy z nami pracują to pasjonaci , ratownicy i lekarze z powołania, dla których dobro Pacjenta i jego komfort to najważniejsza dewiza zawodowa. Współpracujemy z najlepszymi instruktorami, dzięki którym zgłebianie i zdobywanie wiedzy w trakcie szkoleń to prawdziwa przyjemność

Sprzęt którym dysponujemy to pojazdy które posiadają normy bezpieczeństwa EN-1789 , są to samochody jwyposażone wg standardów jednostek Państwowego ratownictwa Medycznego , wyposażone są w aparaturę medyczną która jest regularnie serwisowana zgodnie z obowiązującymi przepisami UE. Wierzymy, że jakość naszych usług musi iść w parze z jakością sprzętu którym dysponujemy. Dla podniesienia komfortu naszych Pacjentów każdy pojazd dodatkowo wyposażony jest w system Audio/Video aby umilić czas spędzony w trakcie transportu, a także dodatkowe ogrzewanie przedziału medycznego i klimatyzację.


transportmedyczny24.pl to nie tylko marka i nasze pojazdy, to także pasja - pasja którą pogłebiamy każdego dnia w trakcie wykonywanych przez nas usług.